https://yukseltotan.com/ web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve gerçek durumu en iyi şekilde yansıtması için her türlü özen ve çaba gösterilmektedir. Buna rağmen site içeriğinde yer alan yazım hataları, yazım eksikliği, güncellemelerdeki gecikmeler, muhtemel yanlışlıklar veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar ve ziyan nedeniyle sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde ziyaretçiye bir taahhüt içermemektedir.

https://yukseltotan.com/ web sitesi, içeriği, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Buradaki bilginin hekim muayenesi ve hekim konsültasyonu sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlayınız. Kaynaklarda belirtilen görüşler, açıkça belirtilmediği takdirde Yüksel Totan’ın resmi görüşünü yansıtmamaktadır.

Siteyi ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır.

Web sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde https://yukseltotan.com/ web sitesi sorumlu değildir.

https://yukseltotan.com/ da yer alan iletişim ve randevu formlarını doldururken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Belirtilen formlar vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri https://yukseltotan.com/ ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile yalnızca istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir. https://yukseltotan.com/ da vermiş olduğunuz bilgiler size daha kısa sürede ulaşılmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 9:30-18:00 - Cumartesi: 10:00-17:00
TOP